Adventure Park

by admin

Adventure Park Gdynia Kolibki to jeden z największych parków rozrywki w Polsce. Zlokalizowany został przy ul. Bernardowskiej 1, na terenach dawnego toru motocrossowego, pośród lasu, z widokiem na Zatokę Gdańską.

Jest to miejsce dla ludzi kochających aktywność fizyczną i wypoczynek na świeżym powietrzu. Do atrakcji znajdujących się w parku należą m.in. strzelnica pneumatyczna, tor do jazdy konnej, tor przeznaczony do jazdy quadami oraz mini quadami, tyrolka czy park linowy. Poza tym można tutaj pobawić się w paintball, postrzelać z łuku czy pojeździć konno. Bardziej wysportowani mogą skorzystać ze ścianki wspinaczkowej czy przebyć tor komandosa. Wielką popularnością cieszą się również offroadowe przejażdżki samochodami terenowymi.

Ale Adventure Park to atrakcje nie tylko dla osób dorosłych. Także i najmłodsi nie będą się tutaj nudzić, gdyż w przygotowanej dla nich ofercie znajdują się dmuchane zamki, szlak urwisa i duży plac zabaw. Oprócz tego, dla dzieci organizowane są terenowe gry i zabawy, takie jak np. podchody czy poszukiwanie leśnego skarbu.

Po skończonej zabawie istnieje możliwość rozpalenia ogniska lub urządzenia grilla i przygotowania sobie posiłku, który później spożywa się pod zadaszonymi wiatami.

Atrakcje Parku udostępniane są codzienne od godz. 9:00 do godz. 19:00. Dojechać można tu transportem własnym lub kolejką SKM do stacji Sopot Kamienny Potok albo autobusem (liniami nr 710, 750, 770) lub też trolejbusem (liniami nr 21, 31).

W Parku zorganizować można imprezę filmową, urodziny dziecka czy też imprezę okolicznościową. Odbywają się tu także zajęcia pozaszkolne dla uczniów oraz turnusy wakacyjne.

Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 58 380 75 00 lub 600 263 500.

 

 

 

 

 

Zobacz także